פלא הנשימה - סשן נשימות מיוחד לפתיחת "שריון" ושחרור רגשי עמוק

פאול קור 16, תל אביב

תאריך: 11/09/2019 | שעה: 20:00‏‏ – ‏‏23:00‏‏‏

קישור לדף האירוע בפייסבוק


שלום חברים,
אני שמח מאוד להזמין אתכם לסשן Rebirthing - נשימה מודעת, מחוברת ומעגלית לשחרור רגשי עמוק ועוצמתי. הסשן יתקיים במרחב הקסום של ה"פלא" בתל אביב.

מהו ה Rebirthing?
************
תהליך עוצמתי שמתבצע מתוך נשימות עמוקות ומחוברות.
כוחה של הנשימה הוא מופלא, הן בריפוי ברמה הפיזית, הן בנפשית והן ברוחנית. טכניקות שונות של נשימה מחוברת (ללא פער בין שאיפה לנשיפה) לאורך זמן, יוצרת מצע מדהים לפתיחת "שריונות" ריפוי חסימות פיזיות, הדחקות נפשיות, פחדים, טראומות, וכאבים, חרדות, מערכות אמונה מגבילות ועוד.

על המנחה/מטפל - עדי טרם, מטפל אנרגטי ורגיש, בוגר קורס המטפלים של נירוואן לב. מאמין שהנשימה היא המנוע הכי חשוב וחזק בחיים שלנו, והיא בעלת יכול ריפוי מדהימה!

עלות - תרומה מומלצת של 80 ש"ח.
אין צורך בהרשמה מוקדמת.

לפרטים נוספים ושאלות נא ליצור קשר - 050-4417155

נא לבוא בביגוד נוח (טרנינג וכד')' ובקבוק מים אישי.

הוראות הגעה:
http://tiny.cc/netc1y

קצת על הפלא:
************
מקום מפגש והתכנסות לכל אשר ליבו מבקש להיפתח, להתחבר ולאהוב. מרחב ליצירה, סדנאות, כנסים, הופעות, סרטים ואירועים שמטרתם קידום האהבה דרך ערבות, סובלנות ונתינה. מקום לפתיחת הלב והראש ולמציאת שותפים נוספים לבניית עולם טוב יותר.
מוזמנות ומוזמנים לבוא, לחוות, להתעצם, להעצים, להתרגש ופשוט להיות.
אי של שפיות ואהבה בלב תל אביב.
הפלא מופעל בידי חבורה מופלאה של מתנדבים מסורים שאמונתם אהבה. ממומן כולו מתרומותיהם של הבאים בשעריו.

מידע נוסף על שיטת הריברסינג
************************
במהלך חיינו, גופנו ונפשנו סופגים כאבים ופגיעות לרוב, כל אלו מצטברים בגוף ומתבטאים באנרגיה תקועה, חסימות, ושאר מזיקים. במקביל גם הנשימה שלנו הולכת ופוחתת. רוב בני האדם נושמים כ – 1/7 מיכולת הראות וחללי הנשימה, ורובנו מפתחים עצירה בין הכנסת אוויר להוצאתו.

כל זה יוצר נשימה מינימלית שמספיקה לתפעול מינימלי של מערכות הגוף, האוויר הוא חיים, אנרגיית חיים זורמת דרך הנשימה של גופנו, ורמת החיוניות שלנו. קשורה קשר הדוק לאיכות וכמות נשימתנו.

במהלך סשן ריברסינג אנו נושמים נשימות עמוקות ומחוברות דרך הפה, ללא הפער בין הנשיפה לשאיפה. תהליך זה מתחיל להניע בגוף ובנפש תהליכים עוצמתיים שנחווים לרוב בכל רמות ההוויה, גוף, נפש ונשמה. זרימה מואצת זו של אוויר ואנרגיה מניעים בגוף את מה שחסום, תקוע, מעלה ומשחרר דברים מהתת מודע אל המודע. תהליך זה, בנוסף לשחרור העצום שהוא מביא, גם מטעין את התאים והמערכות בגופנו בחיים, מעמיק את יכולת הוויה שלנו, את יכולת המדיטציה שלנו והנוכחות בתוך הגוף